در تابستان سال 1991 آقای "Jayaraman Kesavardhanan " اولین گام خود جهت ورود به دنیای بزرگان فنآوری اظلاعات و تبدیل شدنش به یک ستاره را برداشت. او شرکت "K7" را به عنوان اولین شرکت مستقل در زمینه طراحی و ساخت نرم افزارهای ضد ویروس در هند تاسیس نمود. در سال 1992 شرکت "K7" با مدیریت وی اولین نسخه نرم افزار ضد ویروس را با عنوان "VX2000" مبتنی بر سیستم عامل "DOS" منتشر کرد. این محصول با ورود خود به بازار موجب موفقیت چشمگیر تجاری و تثبیت موقعیت "K7" در صتعت نرم افزارهای ضد ویروس جهان گردید. در ادامه در سال 1994 شرکت "K7" یک موتور رمز گشایی عمومی را به عنوان ابزاری حیاتی جهت مقابله با ویروسهای شایع در آن زمان طراحی نمود.
پس از چندین سال تحقیق و تلاش بی وقفه طراحان در توسعه نرم افزارهای ضد ویروس در سال 2002 شرکت "K7" نرم افزار حفاظت یکپارچه خود را تحت عنوان "K7 Total Security" به بازار ارائه کرد. این محصول متشکل از بخشهای مختلفی از جمله ضد ویروس، ضد جاسوس افزار، ضد هرزنامه، دیواره آتش و کنترل والدین و حریم خصوصی بوده و می توانست حفاظت کاملی را برای رایانه کاربر فراهم نماید.
سال 2003 سالی مهم و حیاتی در سرنوشت این شرکت بود. شرکت "K7" در این سال اقدام به عقد یک قرارداد مشارکتی سودآور با شرکت بزرگ ژاپنی "Sourcenext" جهت فروش نرم افزارهای پرطرفدار امنیتی خود کرد. شرکت ژاپنی "Sourcenext" به عنوان سریعترین شرکت در حال رشد در ژاپن مطرح بود و توانست به این وسیله نرم افزارهای امنیتی "K7" را در بازارهای رقابتی به عنوان برترین محصول معرفی و به فروش رساند.
در سال 2007 شرکت "K7" شروع به گسترش و توسعه مراکز تحقیقاتی و آزمایشگاههای خود در "OMR" نمود. این آزمایشگاهها با چشم اندازی از آینده به منظور ارائه راهکارهای دفاع آنلاین و طراحی نرم افزارهای امنیتی جامع و یکپارچه نه فقط برای سازمانهای بزرگ بلکه برای شرکتهای کوچک و همچنین کاربران خانگی توسعه یافت.

چرا ضد ویروس K7 ؟

این سوال ممکن است به ذهن بسیاری از کاربران برسد اما پاسخ به آن چیست؟
ضد ویروس "K7" محصول برتر در میان نرم افزارهای ضد ویروس جهان است. این حقیقت که این شرکت دارای سابقه طولانی بیش از بیست سال در زمینه طراحی ، توسعه، تولید و تحقیق بر روی نرم افزارهای امنیتی می باشد موجب شده است تا بیش از 10 میلیون کاربر در سراسر جهان را به خود اختصاص دهد. آزمایشگاهها و لابراتوارهای این شرکت بصورت 24 ساعته و بدون وقفه مشغول رصد و شناسایی انواع تهدیدات امنیتی موجود در فضای سایبری بوده و با ارائه سیستم های حفاظتی چند لایه و روزآمدی متعدد، اطمینان و محیط امنیتی کامل برای کاربران به ارمغان می آورد.
ما مفتخر به کسب گواهینامه طلایی از شرکت مایکروسافت و همچنین جوایز و نشانهای متعدد دیگری از سایر سازمانها و شرکت های بین المللی و مقایسه کننده نرم افزارهای ضد ویروس می باشیم. به عنوان مثال نرم افزارهای امنیتی شرکت "K7" به طور متوالی در سالهای 2010 و 2011 به عنوان برترین نرم افزار ضد ویروس از سوی سایت "AV-Comparatives" در تست عملکرد و کارایی و همچنین برترین نرم افزار به حهت حفاظت، بازسازی و کارآمدی از "AV-Test" گردیده است.
ما دائما در حال تلاش برای یافتن و ایجاد الگوریتمهای بهتر و پیشرفته تر جهت مقابله با تهدیدات روزافزون امنیتی می باشیم. یکی از این راهکارها ایجاد فنآوری نوین و منحصر به فرد نانو سکیوریتی (NST) و افزودن آن به کلیه محصولات امنیتی "K7" می باشد. زمانی که شما یکی از محصولات "K7" را خریداری می نمایید در حال خرید یک نرم افزار هوشمند و توسعه یافته با قابلیت بالا جهت حفاظت جامع و یکپارچه از رایانه خود هستید. اکنون سوال اصلی این است که چرا شما نرم افزاری با این قابلیت را جهت حفاظت از رایانه خود انتخاب نمی کنید؟