چرا داشتن وبسایت مفید است؟

قبل از اینکه به فایده های داشتن یک وبسایت بپردازیم،باید بدانید که امروزه اغلب کاربران نیازهایشان را در اینترنت و شبکه های اجتماعی جستجو میکنند،مشغله زندگی آنچنان زیاد شده است که فرصت حضور در خیابان یا محل فروش را پیدا نمیکنند.

با این روند،در آینده نیز،همین روال ادامه یافته و تشدید نیز میشود.

حال میپردازیم به این موضوع که چرا باید وبسایت داشته باشیم و چه فایده ای دارد؟

ارائه محصولات در یک سایت یا وب سایت با توجه به عدم نیاز به طراحی کاتالوگ و ارسال تبلیغات در دنیای امروز به امری مهم تبدیل شده است.تصور کنید که یک محصول دارید و قصد ارائه آنرا به مشتریان خود دارید،حال مشتریان به چند دسته تقسیم می شوند :
آنهایی که حضوری به سراغشان می روید
آنهایی که بواسطه دوستان با شما آشنا می شوند
آنهایی که از قبل شما را می شناسند
آنهایی که شما از وجودشان بی خبر هستید در واقع همانهایی هستند که در اینترنت به دنبال نیاز خود می گردند و محصول شما نیاز همانهاست.

تصور کنید که فروشنده لوازم خانگی با مارکهای معتبر هستید و در منطقه خود مثلا 22 بهمن یا مسکن مشتریان خود را دارید ، تمایل هم دارید که تعداد مشتریان خود را افزایش بدهید ، اینجاست که فقط با داشتن یک سایت موفق و طراحی کارآمد توسط گروه طراحی سایت در کرمانشاه می توانید سایر مشتریان در کرمانشاه مثلا کسری ، مصوری ، مصدق و ... را نیز جذب خود نمائید و بدون تبلیغات حضوری و حتی چاپ نمودن کاتالوگ با هزینه های بالا تبلیغات 24 ساعته را انجام دهید.

فرض کنید یک کاتالوگ را به مرکز طراحی داده و تعدادی را چاپ نموده اید و حالا قصد ویرایش یا تغییراتی در آن دارید ، خب نمی توانید چرا که چاپ شده و امکان آنرا ندارد ولی در سایت می توانید هر لحظه نسبت به تغییرات هر قسمت براحتی در چند دقیقه اقدام نمائید که این یکی دیگر از مزایای داشتن طراحی سایت می باشد.

وبسایت یا همان سایت بدون نیاز به ویزیتور و یا چاپ تبلیغات به صورت 24 ساعته در حال بازاریابی و جذب مشتری می باشد و شما بدون هیچگونه محدودیت می توانید در مورد محصول و تولیدات و اجناس قابل فروش توضیح داده و تصاویر قرار بدهید و کاملا دست شما باز است برای طراحی کاتالوگ آنلاین کسب و کار خود بدون هزینه ای بیشتر.
با طراحی سایت یا وب سایت مشتریانی جذب می شوند که شما کاملا از آنها بی خبر بوده اید و این موضوع شما را بسیار خوشحال خواهد نمود.

حال فرض را بر آن قرار می دهیم که شما دارای یک کارخانه و یا تولیدی محصول هستید ، خوب همانند سایرین در محدوده جغرافیایی خود یعنی کرمانشاه اقدام به تبلیغات پیامکی و کاتالوگ و ملاقات حضوری مینمائید ، اما تابحال فکر کرده اید که مطمئنا محصول تولیدی شما فقط برای یک منطقه یا شهر یا استان نیست و در سایر استانها نیز می توانید مشتریانی خوبی را جذب خود نمائید ؟ این مشتری ها را چگونه پیدا می کنید ؟ آیا آنقدر هزینه می کنید که بازاریاب و نیروهای شما تمام کشور را به دنبال مشتری بگردند ! احتمالا شما هم مانند سایر صاحبان مشاغل جوابتان خیر است چرا که هزینه ای بسیار زیاد خواهد بود.وظیفه پیدا کردن این مشتریان برعهده سایتی است که برای شما طراحی می گردد.صرف هزینه یک یا دو میلیون تومانی در مقابل هزینه های بسیار سنگین بازاریاب و تبلیغات واقعا جای تامل دارد!

در جمع بندی نهایی :

  1. جلوگیری از چاپ نمودن کاتالوگ و بروشور
  2. تبلیغات 24 ساعته بدون نباز به بازاریاب و فروشنده
  3. در دسترس بودن همیشگی خدمات و محصولات شما بدون نیاز به حضور فرد در محل
  4. جلوگیری از ایجاد مشغله های تلفنی با درج اطلاعت صحیح و مناسب در سایت
  5. قراردادن فایلهای نمونه از محصول و همچنین تصاویر متعدد برای درک بهتر خدمات و محصولات
  6. دریافت نظرات خریداران و مصرف کنندگان از نوع خدمات و محصولات
  7. افزوده شدن مشتریان جدیدی که هیچ وقت فرصت پیدا نمودن آنها را نداشته اید
  8. افزایش محدوده فعالیت شما بدون آنکه مهم باشد در کدام منطقه،شهر،استان مشغول هستید