{jb_greenbox}سئو چیست ؟{/jb_greenbox}

زمانی که شما در یک موتور جستجو به دنبال یک موضوع خاص می گردید حتما متوجه این موضوع شده اید که برخی از وب سایتها دارای رتبه های بالاتری می باشند و در صفحات اولیه نمایش داده می شوند و این یعنی تولید کردن صفحات وبی که برای موتورهای جستجو جالب و فریبنده هستند. بهینه سازی صفحات وب این است که شما در نتایج یک موتور جستجوی بزرگ بیشترین امتیاز را داشته باشید. کلمات کلیدی سئو توضیحات سئو توضیح سئو علم سئو تگ‌های سئو بهینه سازی سایت اهمیت این موضوع از آنجا ناشی می شود که اکثر مردم از موتورهای جستجو برای رسیدن به مطلب یا محصول مورد نظر خود استفاده می کنند. بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجوگر معروف شاید بتوان گفت که تقریبا همه افرادی که با وب آشنایی هر چند کمی دارند، حداقل برای یک بار هم که شده واژه SEO را شنیده اند. اما SEO چیست؟ معنای لغوی SEO که مخفف Search Engine Optimization است، بهینه سازی موتور جستجو می باشد. SEO یعنی تولید کردن صفحات وبی که برای موتورهای جستجو جالب و فریبنده هستند. بهینه سازی صفحات وب این است که شما در نتایج یک موتور جستجوی بزرگ بیشترین امتیاز را داشته باشید. اهمیت این موضوع از آنجا ناشی می شود که اکثر مردم از موتورهای جستجو برای رسیدن به مطلب یا محصول مورد نظر خود استفاده می کنند.

{jb_greenbox}چرا SEO مهم است؟!چرا بهینه سازی برای موتورهای جستجو مفید می باشد{/jb_greenbox}

موارد ذیل برخی از دلایل این موضوع می باشند: برتر بودن در نتایج جستجو مشتری های زیادی را به دیدار از وب سایت شما دعوت می کند. ۸۷ در صد تمام بینندگان شما از یک صفحه یک وضعیت دارند. ۹۱ در صد از کاربران اینترنت از موتورهای جستجو استفاده می کنند. طبق آخرین تحقیقات بیش از ۲۵۰ میلیون جستجو در روز در کشور انگلیس انجام می گیرد. ۷۳ در صد معاملات آنلاین به وسیله موتورهای جستجو آغاز می شود. ۵.۳ بیلیون از وب سایت با هم بر سر رقابت پول هستند، اما واقعیت این این است که فقط کسرهای از یک درصد به صفحه اول می رسند.

{jb_greenbox}چه کسانی به SEO احتیاج دارند؟{/jb_greenbox}

هر وب سایتی که به سوی تجارت و بازرگانی حرکت می کند، باید صفحات وب خود را برای موتورهای جستجو بهینه سازی کند. هدف نهایی یک وب سایت جلب کاربران اینترنتی می باشد، و مطالعات نشان داده است که پهنه عظیمی از کابران اینترنتی وب سایت ها را در موتورهای جستجوی پیدا کرده اند. اگر شرکت شما نظر به ساخت یک وب سایت جدید و یا به روز کردن وب سایت قدیمی خود را دارد باید توجه داشته باشید که برای پیشرفت باید SEO را در الویت قرار دهید. به خاطر داشته باشید که SEO شما را به مسابقه بزرگ می برد و شما را در بازار معرفی میکند.

{jb_greenbox}خدمات سئو چگونه اجرا می شود ؟{/jb_greenbox}
  • اگر طراح وب سایت شما این شرکت باشد در طراحی اجرا شده کدهای لازمه اولیه البته رازهای کدنویسی هستند را در طراحی سایت برای بهینه سازی موتورهای جستجو گر ایجاد می نمایند.
  • اگر طراح سایت شما این شرکت نباشد و نیازمند استفاده از خدمات سئو این شرکت هستید می بایست تمامی دسترسی های لازم جهت بررسی کد نویسی و ساختار طراحی را در اختیار تیم طراحی قرار داده تا بتواند تمامی آنالیزهای لازمه را انجام دهد.
  • سئو در واقع یکی از خدمات است و محصول نیست.
  • اجرای سئو و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو مستلزم زمان تقریبا طولانی است و حداقل نتیجه مناسب در حدود 3 ماه به طول می انجامد.
  • در خدمات سئو و بهینه سازی ، یک متخصص سئو می بایست شبانه روز بازدیدکننده ها و کدهای سایت شما را بررسی نماید.
  • با توجه به کلماتی که مد نظر دارید هزینه خدمات سئو و بهینه سازی متفاوت می باشد.
  • هزینه سئو و بهینه سازی از مبلغ 500 هزار تومان به بالا شروع می شود که این هزینه در ابتدا دریافت می گردد.
  • برای به نتیجه رسیدن در سئو می بایست صبور باشید و عجله نکنید گاها با توجه به کلمات مورد نظر ممکن است کار به یکسال و بیشتر به طول بینجامد.
{jb_greenbox}وقتی سایت شما به رتبه خوبی در سئو و گوگل رسید کار تمام است ؟{/jb_greenbox}

خیر ، تازه شما به رتبه مناسبی رسیده اید و رقبای شما در سایت های دیگر متوجه این موضوع می شوند و به دنبال علت آن هستند که چرا تاکنون آنها در رتبه های بالا بوده اند اما حالا شما به رتبه بالاتری رسیده اید.در این زمان تمامی همت خود را به کار می برند تا از شما برتری یابند ، در این میان از آنجایی که سئو یک علم مستمر است می بایست طراحان سایت شما آنقدر در این کار با سواد و خبره باشند تا مرتبا کارهای رقبا و نتایج صفحات شما را در گوگل آنالیز نموده و رتبه شما را حفظ نمایند.تمامی موارد گفته شده در بالا یک واقعیت است که برای برخی تلخ و برای آنان که با تیم حرفه ای کار کرده و در رتبه های مناسبی قرار دارند شیرین است.

پس نتیجه می گیریم که یک سایت دائما باید تحت بررسی قرار بگیرد و نیازمند هزینه می باشد.

{jb_greenbox}آیا هر طراح سایتی می تواند خدمات سئو را انجام دهد ؟{/jb_greenbox}

سئو یک علم کاملا مستقل از طراحی سایت است ، طراح سایت طراحی را باید به نحوی استادانه انجام دهد تا متخصص سئو در ادامه کار بر روی کدها مشکلی نداشته باشد.طراح سایت در ابتدا قبل از انجام سئو می بایست در طراحی و چیدمان کدهای خود تمام دقت و استانداردها را رعایت نموده باشد ولی اگر این کار اصولی انجام نشده باشد یک سئو کار خبره باید زمان بسیار زیادی را صرف رفع نواقص نموده و پس از آن اقدام به ارتقا رتبه سایت نماید.

 

سعی کنید تیم طراحی سایتی را انتخاب نمائید که در زمینه سئو نیز تبهر و علم کافی را داشته باشد.

{jb_bluebox}برخی خدمات سئوی ما برای مشتریان{/jb_bluebox}

در گوگل گزینه ( آموزش تدوین حرفه ای ) را جستجو نمائید حاصل این جستجو وب سایت www.manisoft.ir می باشد

در گوگل گزینه ( نرم افزار اکانتینگ ) را جستجو نمائید حاصل این جستجو وب سایت www.manigroup.net می باشد

در گوگل گزینه ( نماینده نود32 ) را جستجو نمائید حاصل این جستجو وب سایت www.tam-co.net می باشد

در گوگل گزینه ( نماینده جی دیتا ) را جستجو نمائید حاصل این جستجو وب سایت www.manigroup.net می باشد

در گوگل گزینه ( فروش باطری لپ تاپ ) را جستجو نمائید حاصل این جستجو آدرس www.narinpardazesh.com می باشد

در گوگل گزینه ( طراحی اتوران اختصاصی ) را جستجو نمائید حاصل این جستجو وب سایت www.tam-web.ir , www.manigroup.net می باشد

در گوگل گزینه ( نفت و گاز غرب ) را جستجو نمائید حاصل این جستجو وب سایت www.wogpc.ir  می باشد

در گوگل گزینه ( آموزش آنلاین تدوین فیلم ) را جستجو نمائید حاصل این جستجو آدرس www.manisoft.ir می باشد

در گوگل گزینه ( طراحی پورتال سنندج ) را جستجو نمائید حاصل این جستجو  آدرس www.bd-ad.ir می باشد